muja e halili

Loading...
 • Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 1

  Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 1 MP3

  Tags: gollaku, salih e feriz krasniqi, rokioo61

 • BIJT E SEFES MUJA E HALILI

  BIJT E SEFES MUJA E HALILI MP3

  BIJT E SEFES MUJA E HALILI.

  Tags: Albania, Valle, Kosovo, folklor, mleqani, me qiftelia, me sharkia, rapsod, muzik shqip, hite shqip, bijet e sefes, riza bllaca, augustin uka, sef mleqani, sali krasniqi, feriz krasniqi, sali feriz krasniqi, dervish shaqa, hafir plakiqi, lavdim plakiqi, krahina, muzik me qiftelia, dasma ne kosov, darsma ne kosov, per qef tu nejt, muzik per qef, vellezrit plakiqi, vellezrit zogaj, vellezrit gashi, shkelzen morina, halil bytyqi, rifat berisha, behxhet kurpuzi

 • Muja E Halili  Bajram Baja, Zymeri Dhe Taulanti 12

  Muja E Halili Bajram Baja, Zymeri Dhe Taulanti 12 MP3

 • SALIHI E FERIZI - MUJA E HALILI

  SALIHI E FERIZI - MUJA E HALILI MP3

  PRODUKSIONI MUZIKOR SHQIPONJA https://www.facebook.com/shqiponja123/ Salih Krasniqi u lind më 1919 në Drenovc të Malishevës. Rreth gjysmëshekulli ...

  Tags: SHQIPONJA, MUZIK, PRODUKSION

 • BEHXHET KORPUZI  Kënga e Mujes   ( Gezuar 2016) SHARRI

  BEHXHET KORPUZI Kënga e Mujes ( Gezuar 2016) SHARRI MP3

  Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production https://www.facebook.com/ https://www.youtube.com/user/sharriproduction.

  Tags: Sharri, Production

 • Jeton Fetiu & Imer Sefa Mleqani - Muja dhe Halili 25.10.2014

  Jeton Fetiu & Imer Sefa Mleqani - Muja dhe Halili 25.10.2014 MP3

  Tags: Jeton, Imer Sefa, Djemt e Sefes, Muja dhe Halili

 • n

  n'Kumanove MUJA e HALILI Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj MP3

  Kenge per djemt Trima qe ran Deshmor gjat betejes se tradhtuar ne Kumanove (09/10/maj/2015) - - Kendon kengetarja e mirnjohur Naxhije Bytyqi Teksti nga ...
 • Musa e Halili 1-4

  Musa e Halili 1-4 MP3

  Muzikë me sharkija.

  Tags: qifteli, kosova, shqiperia, albania, tetova, oda, me, peja, presheva, prishtina, drenica, muzik, shqip, adem, jashari, ramadani, uck, kla

 • Jeton Fetiu 2015

  Jeton Fetiu 2015 MP3

  Krahina e Millosh Kapetanit Ne Konakun e Azem Matoshit.

  Tags: Jeton Fetiu, Muja e Halili, Millosh Kapetani

 • Feriz dhe Ali Krasniqi - Mujes dhe Halilit

  Feriz dhe Ali Krasniqi - Mujes dhe Halilit MP3

  Tags: Feriz, dhe, Ali, Krasniqi, Kanga, Mujes, Halilit

 • Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 2

  Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 2 MP3

  Tags: gollaku, salih dhe feriz krasniqi, rokioo61

 • Ali Krasniqi dhe Halil Bytyqi - Krahina e Imerit te Mujes

  Ali Krasniqi dhe Halil Bytyqi - Krahina e Imerit te Mujes MP3

 • Halili dhe Hajria

  Halili dhe Hajria MP3

  http://www.top-al.com http://www.shqiplive.info All videos upload from this channel are not breaking copyright law.
 • Rizah Bllaca - Gavran Kapetani pjesa e pare

  Rizah Bllaca - Gavran Kapetani pjesa e pare MP3

  Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce.

  Tags: Produksioni, Kola

 • Jeton Fetiu dhe Imer Sef Mleqani - Muja e Halili

  Jeton Fetiu dhe Imer Sef Mleqani - Muja e Halili MP3

  Jeton Fetiu dhe Imer Sef Mleqani - Muja e Halili Të gjitha të drejtat të rezervuara © Leart Hajdari All rights are reserved © Leart Hajdari.
 • Mleqani - Krahina e Arrnaut Osmanit

  Mleqani - Krahina e Arrnaut Osmanit MP3

  Estrada Shqiptare.

  Tags: Popullore, Prishtina, Mleqani, Folklorike, Folklor, Estrada Shqiptare, Tirana, onairmusic2015, Salih Krasniqi, onairmusic, Ali Krasniqi, Kosova, Feriz Krasniqi, Muzik Shqip, Shqiperija

 • MLEQANI - KRAHINA MUJES (komplet)

  MLEQANI - KRAHINA MUJES (komplet) MP3

  MUZIKA FOLKLORIKE.

  Tags: ALBANIAN, KOSOVAR, KOSOVA, SHQIPTAR, SHQIP, onairmusic, onairmusic2015

 • Feriz Krasniqi - Muja e Halili (Komplet Kanga)

  Feriz Krasniqi - Muja e Halili (Komplet Kanga) MP3

  Feriz Krasniqi - Muja e Halili (Komplet Kanga) Të gjitha të drejtat të rezervuara © Leart Hajdari All rights are reserved © Leart Hajdari.

  Tags: Feriz Krasniqi - Muja e Halili (Komplet Kanga), Feriz Krasniqi, Ali Krasniqi, Bajrush Doda, Muja e Halili, muja e halili, kenga e mujes, kanga e mujes, rrethimi i mujes, Rrethimi i Mujes, Kenga e Mujes, Sali Krasniqi, Sali Bajrami, Salih Krasniqi, Komplet Kanga, Demo, Trailer, Zori 2, Film shqip, filma shqip, Mentor Kurtishi, Jeton Fetiu, Nikoll Bajraktari, Krahina e Mujes, krahina e mujes, Augustin Ukaj, avgustin ukaj, augustin ukaj

 • sef mleqani rrethimi i mujes pjesa e par

  sef mleqani rrethimi i mujes pjesa e par MP3

 • Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri

  Rizah Bllaca - Kanga Filip Maxharri MP3

  Mbreti i mbar Folklorit Shqiptar i te Gjitha Kohrave. imadhi Homer RIZAH BLLACA , Esht Autor i Shum kengve te mirfillta Historike Shqiptare si dhe ket kang vet E ...
 • Ibish Buroja MARTESA E HALILIT

  Ibish Buroja MARTESA E HALILIT MP3

  Të gjitha të drejtat e rezervuara : PM Donjeta.

  Tags: kosova, video, kosovo, onairmusic2015, onairmusic, 2013, official, albania, new, shqip, albanian, music

 • Gjergj Ukaj - Muja dhe Halili

  Gjergj Ukaj - Muja dhe Halili MP3

  by leonard_gjakova.

  Tags: Gjergj, ukaj, folklor, augustin

 • Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 3

  Feriz Krasniqi - Muja dhe Halili 3 MP3

  Tags: gollaku, salih dhe feriz krasniqi, rokioo61

 • Naim Krasniqi & Shkelzen Morina & Gani Thaqi - Krahina e Mujes

  Naim Krasniqi & Shkelzen Morina & Gani Thaqi - Krahina e Mujes MP3

  Estrada Shqiptare.

  Tags: naim krasniqi, TheestradaShqiptare, onairmusic2015, muzik e vjeter, salihgashi, shkelzen morina, onairmusic, shyhrete behluli, te ka lalli shpirt, popullore, shkurte fejza

 • DIGITALB - Muji dhe Halili

  DIGITALB - Muji dhe Halili MP3

  WEBSITE: http://digitalb.al/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Digitalb INSTAGRAM: https://www.instagram.com/digitalb_of... TWITTER: ...

  Tags: muji dhe halili, promo, digitalb, digitalb kudo, kudo, platforma, oferte, promocionale, muji, halili, zana, shqiperi, albania

 • Kënga e Mujës dhe e Halilit

  Kënga e Mujës dhe e Halilit MP3

  Imer Emini.

  Tags: aa

 • Salih & Ali Krasniqi - Talit 1/4

  Salih & Ali Krasniqi - Talit 1/4 MP3

  Salih dhe Ali Krasniqi - Kënga: Tali Kur është Zanë Jesir ( Muji dhe Halili )

  Tags: Salih, Sali, Bajram, Ali, Ramadan, Krasniqi, Drenovci, Krahina, Kreshnike, Muj, Muja, Halili, Tali, Talit, Jesir, Shahirat, Muzik, Rapsodet, Rapsod, Folklorike, veba7570

 • Bajrush Doda Musa e Halili 1988

  Bajrush Doda Musa e Halili 1988 MP3

  Tags: shqip, valle, doda, prominent, kenge, bajrush, folklorike, bajrush doda, Qamili i vogel, kosova, albania, Folklor, rifat berisha, popullore

 • Salih e Feriz muja liron shokt nga burgi zadranit

  Salih e Feriz muja liron shokt nga burgi zadranit MP3

 • Musa e Halili 2-4

  Musa e Halili 2-4 MP3

  muzikë me sharkia.

  Tags: qifteli, kosova, shqiperia, albania, tetova, oda, me, peja, presheva, prishtina, drenica, muzik, shqip, adem, jashari, ramadani, uck, kla